I kurso seminarai 2021 m.


Programa „Taikomoji klinikinė kineziologija I. Miofascijinės grandys ir artrologija“

Lektoriai: doc. dr. Pavelas Zachovajevas, dr. Brigita Zachovajevienė, gyd. Aleksejus Zacharovas, gyd. Eduardas Lakštauskas, gyd. Brigita Paulienė

dėl 2021 m. seminarų datų dalyviams bus pranešta el. laišku.

Daugiau informacijos el. p.     rasa.funkmedicina@gmail.com

*

Pirmasis 2020 m. I kurso seminaras įvyko  vasario 1-2  d.

2020 m. birželio 13-14 d. vyko seminaras „Liemens ir apatinių galūnių miofascijinės grandys“.

„Viršutinių galūnių miofascijinės grandys“ vyko rugsėjo 26-27 d.,

kitas seminaras vyko spalio 24-25 d.

2020 m. kovo 14-15 d.; gegužės 9-10 d.; lapkričio 20, 21, 22 d. ir gruodžio 5-6 d. seminarai atšaukti vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimais laikinai neorganizuoti renginių.

VšĮ Funkcinės medicinos mokymo ir gydymo centras

Įm.k. 302787062 A.s. LT612140030002807087

B.k. 21400 Luminor Bank Lietuva

*

 

Programa „Taikomoji klinikinė kineziologija I. Miofascijinės grandys ir artrologija“patvirtinta

LR Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM), išduodami pažymėjimai.

Studijuoti gali gydytojai, kineziterapeutai, masažuotojai, kūno kultūros specialistai, slaugytojai, ergoterapeutai, biomedicinos krypties programų studentai. Studijos vyks pagal profesinio tobulinimo programas „Taikomoji klinikinė kineziologija I. Miofascijinės grandys ir artrologija“ ir „Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija I. Miofascijinės grandys, griaučių-raumenų ir nervų sistemos“. Išlaikius egzaminą, studijas bus galima tęsti 2021 m. ir 2022 m. (programos patvirtintos SAM).

Klinikinė ir taikomoji kineziologija – šiuo metu pasaulyje ir Europoje (Vokietijoje, Izraelyje, Austrijoje ir kt.) sparčiai populiarėjantis metodas. Lietuvoje medikai bei jų pacientai vis labiau domisi taikomosios kineziologijos galimybėmis ir derina šį diagnostikos bei gydymo metodą su tradicinės medicinos metodais.

Tai  vis plačiau diegiamas, vystomas, veiksmingai taikomas metodas. Šios studijos – galimybė ne tik atnaujinti bei pagilinti anatomijos, biomechanikos bei kineziologijos žinias, bet ir įgyti specialių žinių apie refleksinius, topografinius funkcinius ryšius; įgyti griaučių – raumenų sistemos biomechaninio ištyrimo ir vertinimo įgūdžių; gebėti rezultatus sutapatinti su klinikine diagnoze bei taikyti disfunkcijų koregavimo metodus.