I kurso seminarai   Atnaujinta!


Pirmasis 2020 m. I kurso seminaras įvyko  vasario 1-2  d.

2020 m. kovo 14-15 d.  seminaras atšauktas vadovaujantis 2020 m. kovo 12 d. LR Vyriausybės sprendimu laikinai neorganizuoti renginių.

Numatyti kiti seminarai:

Gegužės 9-10 d.

Birželio 13-14 d.

Rugsėjo 26-27 d.

Lapkričio 20, 21, 22 d.

Daugiau informacijos el. p. rasa.funkmedicina@gmail.com

 

Programa patvirtinta Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM), išduodami pažymėjimai.

Studijuoti gali gydytojai, kineziterapeutai, masažuotojai, kūno kultūros specialistai, slaugytojai, ergoterapeutai, biomedicinos krypties programų studentai. Studijos vyks pagal profesinio tobulinimo programas „Taikomoji klinikinė kineziologija I. Miofascijinės grandys ir artrologija“ ir „Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija I. Miofascijinės grandys, griaučių-raumenų ir nervų sistemos“. Išlaikius egzaminą, studijas bus galima tęsti 2021 m. ir 2022 m. (programos patvirtintos SAM).

Klinikinė ir taikomoji kineziologija – šiuo metu pasaulyje ir Europoje (Vokietijoje, Izraelyje, Austrijoje ir kt.) sparčiai populiarėjantis metodas. Lietuvoje medikai bei jų pacientai vis labiau domisi taikomosios kineziologijos galimybėmis ir derina šį diagnostikos bei gydymo metodą su tradicinės medicinos metodais.

Tai  vis plačiau diegiamas, vystomas, veiksmingai taikomas metodas. Šios studijos – galimybė ne tik atnaujinti bei pagilinti anatomijos, biomechanikos bei kineziologijos žinias, bet ir įgyti specialių žinių apie refleksinius, topografinius funkcinius ryšius; įgyti griaučių – raumenų sistemos biomechaninio ištyrimo ir vertinimo įgūdžių; gebėti rezultatus sutapatinti su klinikine diagnoze bei taikyti disfunkcijų koregavimo metodus.