Kvietimas studijuoti taikomąją kineziologiją nuo A iki Z! 2020 m. vasaris-lapkritis


Klinikinė ir taikomoji kineziologiją – šiuo metu „ant bangos“ esantis, pasaulyje ir Europoje (Vokietijoje, Izraelyje, Austrijoje ir kt.) sparčiai populiarėjantis metodas. Lietuvoje medikai bei jų pacientai vis labiau domisi taikomosios kineziologijos galimybėmis ir derina šį diagnostikos bei gydymo metodą su tradicinės medicinos metodais.

Tai ne tik vis labiau žinomas, bet ir vis plačiau diegiamas, vystomas, veiksmingai taikomas metodas.

Ar Jums reikalingos naujos žinios ir įgūdžiai bei gebėjimai visa tai pritaikyti praktikoje?

Jeigu TAIP – kviečiame studijuoti taikomąją ir klinikinę kineziologiją nuo „A“ iki „Z“.

Lektoriai – iš Lietuvos ir užsienio, patyrę praktikai, profesionalūs pedagogai.

Taikomosios kineziologijos studijos 2020 m. I kurse

 VšĮ Funkcinės medicinos mokymo ir gydymo centras ir Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos asociacija kviečia studijuoti taikomąją ir klinikinę kineziologiją. Programos patvirtintos Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM).

Studijuoti gali gydytojai, kineziterapeutai, masažuotojai, kūno kultūros specialistai, slaugytojai, ergoterapeutai, biomedicinos krypties programų studentai. Tai galimybė ne tik atnaujinti bei pagilinti anatomijos, biomechanikos bei kineziologijos žinias, bet ir įgyti specialių žinių apie refleksinius, topografinius funkcinius ryšius; įgyti griaučių – raumenų sistemos biomechaninio ištyrimo ir vertinimo įgūdžių; gebėti rezultatus sutapatinti su klinikine diagnoze bei taikyti disfunkcijų koregavimo metodus.

Studijos vyks pagal profesinio tobulinimo programas „Taikomoji klinikinė kineziologija I. Miofascijinės grandys ir artrologija“ ir „Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija I. Miofascijinės grandys, griaučių-raumenų ir nervų sistemos“. Išlaikius egzaminą, studijas bus galima tęsti 2021 m. ir 2022 m. (programos patvirtintos SAM).

Studijos vyks Trakuose, savaitgaliais, pradžia – 2020 m. vasario mėn. Per metus numatyti 6 seminarai: penki iš jų po 2 dienas (5 x 16 val.) ir vienas – 3 dienas (1 x 24 val.):

Vasario 1-2 d.

Kovo 14-15 d.

Gegužės 9-10 d.

Birželio 13-14 d.

Rugsėjo 26-27 d.

Lapkričio 20-22 d.   Gruodį – egzaminas ir pažymėjimų išdavimas.

Vietų skaičius ribotas! Išankstinė registracija ir daugiau informacijos el. p.  info@funkcinemedicina.lt

registruojantis nurodyti: vardą, pavardę, el. paštą ir tel. kontaktams, specialybę arba studijų programą.

Studijuoti gali gydytojai, kineziterapeutai, masažuotojai, kūno kultūros specialistai, slaugytojai, ergoterapeutai ir kiti specialistai, taip pat biomedicinos krypties programų studentai.