III kurso seminarai 2020 m. 


 

2020 m. sausį pradėti mokymai pagal SAM patvirtintą bei suderintą programą „Taikomoji klinikinė kineziologija III. Stuburo ir kaukolės kineziologija“ (LR sveikatos apsaugos ministro 2018 m. gruodžio 19 d. įsakymas Nr.V-1465).

Lektorius gyd. Vladimir Lavrenov (Maskva)

Sausio 18-19 d. įvyko pirmasis III kurso seminaras „Kaklinė stuburo dalis. Kompresiniai sindromai. Diagnostika ir korekcija“.

 Kovo 7-8 d. įvyko antrasis III kurso seminaras „Krūtinės ląsta ir krūtininė stuburo dalis. Kompresiniai sindromai. Diagnostika ir korekcija“.

Seminaras „Juosmeninė stuburo dalis. Juosmens-dubens regionas. Kompresiniai sindromai. Diagnostika ir korekcija“ (16 val.), kuris buvo numatytas 2020 m. gegužės 16-17 d., neįvyks.

 daugiau informacijos el. p.        rasa.funkmedicina@gmail.com

kiti 2020 m. seminarai buvo numatyti:

4.      Birželio 27-28 d. „Bendras supratimas apie kaukolės kaulus ir jungtis. Kaukolės skliautas ir pamatas. Diagnostika ir korekcija“ (16 val.).

5.      Rugsėjo 12-13 d. „Bendras supratimas apie kaukolės kaulus ir jungtis. Veidas. Diagnostika ir korekcija“ (16 val.).

6.      Spalio 24-25 d. – „Smilkininis apatinio žandikaulio sąnarys. Diagnostika ir korekcija“.

Kviečiami atnaujinti žinias jau dalyvavusieji šiuose seminaruose Trakuose ankščiau; taikoma 50 proc. nuolaida.

Baigusiems kursą išduodami pažymėjimai, kineziterapeutams ir gydytojams patvirtinantys profesinės kvalifikacijos tobulinimą.

Šie mokymai suteiks naujas galimybes vykdant gydymo, diagnostikos ir reabilitacijos veiklas. Specialistai atnaujins bei pagilins anatomijos, biomechanikos bei kineziologijos žinias, įgis praktinių specialiųjų žinių apie refleksinius, topografinius funkcinius ryšius, įgis griaučių – raumenų sistemos biomechaninio ištyrimo ir vertinimo įgūdžių, rezultatus gebės sutapatinti su klinikine diagnoze bei taikyti disfunkcijų koregavimo metodus; gebės įvertinti organizmo būklę bei taikyti profilaktikos priemones.

Studijuoti kviečiami gydytojai, kineziterapeutai, biomedicinos krypties programų studentai, masažuotojai, kūno kultūros specialistai, slaugytojai, ergoterapeutai. Daugiau informacijos el. p.        rasa.funkmedicina@gmail.com

 

VšĮ Funkcinės medicinos mokymo ir gydymo centras