Aleks Sapir seminaras 2024 m. gegužės 11-12 d.


2024 m. gegužės 11–12 d. Trakuose – teorinis praktinis seminaras

Neuromiofascijinės manipuliacijos, kompleksinė manualinė terapija.

Apatinis kvadrantas

Lektorius Aleks Sapir (Izraelis, Ben Guriono universitetas)

Suderinta Sveikatos apsaugos ministerijoje, išduodamas 16 val. pažymėjimas.

Nuoseklus VERTIMAS iš rusų kalbos į lietuvių kalbą.

išsamaiau:    info@funkcinemedicina.lt

Seminaro TEMOS:

Anatominiai, fiziologiniai ir biomechaniniai ryšiai tarp įvairių kūno sričių ir sistemų;

Greita periferinių sutrikimų diagnostika;

Nervų sistema kaip pirminė struktūra; diagnostika ir gydymas;

Klinikinė neurodinamika – nervų sistemos būklės vertinimas;

Pagrindiniai klinikinės neurodinamikos principai pagal M. Shacklok metodą;

Apatinių galūnių neurodinaminiai testai: SLR, PKB, PNT, TNT, SNT;

Miofascijinė sistema – trumpa apžvalga;

Miofascijinių technikų derinimas su neurodinamika;

Pagrindiniai diagnostikos principai ir neuromiofascijinis mobilizavimas atliekant judesius. Sąnario vietos, gilumo, mobilizacijos ir judėjimo krypties nustatymas;

Technikos: klubo sąnarys, kelio sąnarys, čiurnos sąnarys; dažnai pasitaikantys kojų funkcijų  sutrikimai;

Klinikinių atvejų analizavimas.

Seminaras skirtas gydytojams, kineziterapeutams, papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūros bei kitiems specialistams, praktikoje taikantiems atramos judėjimo sistemos sutrikimų gydymo, negalavimų palengvinimo metodus. Išduodami 16 val. profesinės kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Seminaro organizatorius – VšĮ Funkcinės medicinos mokymo ir gydymo centras.

Išsamiau el. p. info@funkcinemedicina.lt

Seminarą organizuoja VšĮ Funkcinės medicinos mokymo ir gydymo centras

 

Aleks Sapir – klinikinės neurodinamikos mokytojas (2008 m.). Fizioterapijos programa baigta Tel Avivo universitete (1994 m.), manualinės fizioterapijos magistro laipsnis įgytas Naujojo Pietų Velso universitete (1999 m.). Australijos manualinės fizioterapijos asociacijos, Izraelio fizioterapeutų asociacijos, Izraelio sporto medicinos asociacijos narys. Nuo 2001 m. Izraelio Ariel universiteto Fizioterapijos fakulteto lektorius. Nuo 2009 m. Ben Guriono universiteto Fizioterapijos fakulteto lektorius, ortopedinės neurodinamikos ir manualinės fizioterapijos specialistas.

 

Aleks Sapir: kas Jūsų laukia mano seminare?

„Per pastaruosius 15 metų dėstydamas neurodinamiką siekiau sukurti sistemą, kuri leistų derinti kelis skirtingus gydymo metodus, ir kad diagnozuoti būtų galima greičiau, tiksliau, nustatant prioritetinę sistemą ir pasirenkant efektyvią gydymo techniką. Taikomos kraniosakralinė ir duralinė technikos, neurologinė ir neurodinaminė, miofascijinė ir visceralinė, sąnarių ir kt. technikos. Kietoji membrana apgaubia centrinę nervų sistemą ir yra periferinės nervų sistemos dalis, nervai ir kraujagyslės yra glaudžiai susijusios su miofascijų sistema; šias susijusias sistemas veikia vidaus organai, medžiagų apykaitos procesai bei emocijos. Kaip išsiaiškinti svarbiausią negalavimo ar ligos priežastį, sveikatos sutrikimą? Ar tikrai pakanka „atsiremti“ į vieną sistemą? O gal labiau tinka kompleksinis būdas?

Šiame seminare sieksiu atsakyti į šiuos klausimus, išmokyti nustatyti ir lokaliai gydyti tikslinę sistemą, aptikti patogeninius veiksnius ir suprasti, kaip jie susiję su prioritetine problema.“