Aleks Sapir seminaras 2024 m. gegužės 11-12 d.   Atnaujinta!


2024 m. gegužės 11–12 d. Trakuose –  Aleks Sapir (Izraelis, Ben Guriono universitetas) seminaras   Klinikinė neurodinamika. Apatinis kvadrantas. 

TEMOS:

Anatomės, fiziologinės ir biomechaninės įvairių kūno sričių ir sistemų sąsajos;

Periferinės kilmės sutrikimų express diagnostika;

Nervų sistema kaip pirminė struktūra. Diagnostika ir gydymas;

Klinikinė neurodinamika – nervų sistemos fizinės ir mechaninės būklės vertinimas;

Pagrindiniai klinikinės neurodinamikos principai pagal M. Shacklok metodą;

Neurodinaminiai testai SLR, PKB, PNT, TNT, SNT;

Miofascijų sistema. Trumpa apžvalga;

Miofascijinių technikų ir neurodinamikos taikymas;

Pagrindiniai diagnostikos principai ir neuromiofascijinis mobilizavimas atliekant judesius. Sąnario vietos, gylio, mobilizacijos ir judėjimo krypties nustatymas. Sąnarių technikos – klubo, kelio, čiurnos. Dažni kojų negalavimai, funkcijų sutrikimai.

Klinikinių atvejų aptarimas.

Seminaras skirtas kineziterapeutams, gydytojams, manualinės terapijos bei kitiems specialistams, praktikoje taikantiems atramos judėjimo sistemos sutrikimų gydymo metodus.

Išsamiau el. p. info@funkcinemedicina.lt

išankstinė registracija  (vardas, pavardė, specialybė, kontaktai) iki gegužės 7 d.  el. p. seminarai@funkcinemedicina.lt

*

Klinikinės neurodinamikos mokytojas Aleks Sapir 1994 m. Tel Avivo universitete baigė fizioterapijos studijas, 1999 m. Naujojo Pietų Velso universitete apgynė manualinės fizioterapijos magistro laipsnį. Australijos manualinės fizioterapijos asociacijos, Izraelio fizioterapeutų asociacijos ir Izraelio sporto medicinos asociacijos narys. Nuo 2001 m. dėsto Izraelio Arielio universiteto Fizioterapijos fakultete. Nuo 2009 m. Ben Guriono universiteto fizioterapijos fakulteto dėstytojas, ortopedinės neurodinamikos ir manualinės fizioterapijos specialistas.

Kas Jūsų laukia šiame seminare?

Aleks Sapir: „Per pastaruosius 15 metų dėstydamas neurodinamiką siekiau sukurti sistemą, kuri leistų derinti kelis skirtingus gydymo metodus, ir kad diagnozuoti būtų galima greičiau, tiksliau, nustatant prioritetinę sistemą ir pasirenkant efektyvią gydymo techniką. Taikomos kraniosakralinė ir duralinė technikos, neurologinė ir neurodinaminė, miofascijinė ir visceralinė, sąnarių ir kt. technikos. Kietoji membrana apgaubia centrinę nervų sistemą ir yra periferinės nervų sistemos dalis, nervai ir kraujagyslės yra glaudžiai susijusios su miofascijų sistema; šias susijusias sistemas veikia vidaus organai, medžiagų apykaitos procesai bei emocijos. Kaip išsiaiškinti svarbiausią negalavimo ar ligos priežastį, sveikatos sutrikimą? Ar tikrai pakanka „atsiremti“ į vieną sistemą? O gal labiau tinka kompleksinis būdas?

Šiame seminare sieksiu atsakyti į šiuos klausimus, išmokyti nustatyti ir lokaliai gydyti tikslinę sistemą, aptikti patogeninius veiksnius ir suprasti, kaip jie susiję su prioritetine problema.“