2015 m. kovo 14-15 d. Grigorij Krutov seminaras


Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos asociacija VšĮ Funkcinės medicinos mokymo ir gydymo centras

2015 m. kovo 14-15 d. vyks seminaras

ORGANIZMO CHEMINĖS SUDEDAMOSIOS DALIES KOREGAVIMAS TAIKANT LIMFINĖS SISTEMOS DRENAŽĄ (VADOVAUJANTIS  TAIKOMOSIOS KINEZIOLOGIJOS PRINCIPAIS)

Seminaro trukmė – 16 val.; išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Lektoriai – Grigorij Krutov (Rusijos valstybinis medicinos universitetas),

Eduardas Lakštauskas (Vilnius), Aleksejus Zacharovas (Vilnius)

Apie SEMINARO turinį:

Kineziterapijos ir taikomosios kineziologijos, kaip ir visos medicinos, mokslo žinios nuolat atnaujinamos. Vadovaudamiesi jomis gydome vis pažangiau, tačiau dalis pacientų turi grįžti dėl tų pačių negalavimų! Analizuojame, kodėl kai kurie ortopedinio pobūdžio pakitimai progresuoja nepaisant inovatyviausių metodikų, kodėl, pavyzdžiui, net kelerius metus po traumų nesiliauja audinių pabrinkimai ir išlieka judėjimo funkcijos sutrikimai. O ar susimąstome, jog mūsų dėmesys paciento limfinei sistemai nėra pakankamas?

Būtent limfinės sistemos aspektus kviečiame išsamiau panagrinėti su gydytoju Grigorijum Krutovu, Maskvos valstybinio medicinos universiteto lektoriumi. Gydytojas atvyksta pasidalyti savo autorinėmis metodikomis, asmeniškai ištobulintomis per daug terapinės kineziologijos praktikos metų. Seminare bus pateikta ne tik klasikinio limfodrenažinio masažo teorija ir praktika bei analizuojami struktūriniai pakitimai, trikdantys limfos nutekėjimą. Vadovaujantis ilgamete gydytojo G. Krutovo klinikine praktika ir jo autorinėmis metodikomis, bus praktiškai mokomasi terapiškai provokuoti ir efektyviai terapiškai veikti paciento fizinės sveikatos struktūrinius, visceralinius ir cheminius komponentus, taip pat bus akcentuojami svarbūs limfodrenažinės korekcijos ypatumai.

Seminaro metu išsamiai analizuotos temos:

Kūno cheminės disfunkcijos rūšys.

Limfinė sistema ir sutrikimų išsivystymas.

Raumenų reakcija, išsivysčius limfinės sistemos disfunkcijai.

Limfos drenažo technika struktūrinei patologijai šalinti.

Limfinės sistemos diagnostikos ir testavimo algoritmas, kai yra sisteminė patologija.

Daugiau informacijos ir išankstinė registracija į seminarus – el. p. anzelikadindiene@gmail.com