Įvyko Joseph P. Shafer seminaras


LIETUVOS FUNKCINĖS MEDICINOS IR TAIKOMOSIOS KINEZIOLOGIJOS ASOCIACIJA ir

VšĮ FUNKCINĖS MEDICINOS MOKYMO IR GYDYMO CENTRAS 2016 m. balandžio 15-17 d. organizavo

Joseph P. Shafer  seminarą „SKOLIOZĖ“.  Išduoti pažymėjimai (24 val.).

Svečio iš Danijos daktaro J.P. SHAFER seminaras Lietuvoje – neeilinis įvykis, svarbus visiems taikomosios kineziologijos specialistams: gydytojams, kineziterapeutams, kitiems biomedicinos srities praktikams. Meistro J.P. Shafer seminaras skirtas profesiniam meistriškumui ir kvalifikacijai tobulinti! Nauji, originalūs, netikėti diagnostikos ir gydymo sprendimai, paprastos ir itin veiksmingos technikos, autoriaus kurtos ir tobulintos 25-erius įspūdingos praktikos metus! Metodikos kiekvienam dalyviui atskleidžiamos per praktinius įgūdžius ir „nušlifuojamos“ taip sklandžiai, kad įgytas žinias jau kitą dieną galima pritaikyti praktiškai ir taip veiksmingiau padėti savo pacientams. Kiekvienam specialistui medikui tai suteikia įkvėpimo bei pasitenkinimo savo profesija ir darbu.

Joseph P. Shafer – manualinės terapijos gydytojas (nuo 1980 m., baigus Palmer College of Chiropractic, JAV), DC (Doctor of Chiropractic), CCSP (Certified Chiropractic Sports Physician), DIBAK (Diplomate International Board of Applied Kinesiology).

Pradėjęs karjerą privačioje klinikoje, kuri netrukus tapo viena žinomiausių Danijoje, gydytojas J.P. Shafer toliau profesionaliai studijavo taikomąją kineziologiją, dietologiją ir sporto mediciną. 1989 m. tapo sertifikuotu sporto  gydytoju, 1990 m. įgijo taikomosios kineziologijos (ICAK) dėstytojo diplomą.

Nuo 1986 m. iki 1990 m. dirbo Danijos sporto rinktinės gydytoju, 1989 m. gydytojas pasaulio žaidynėse Karlsruhe (Vokietija), 1990 m. – komandos gydytojas „Nissan Performance“ varžybose Lemans (Prancūzija) bei „Daytona Beach“ 24 valandų ištvermės lenktynėse 1991 m. ir 1992 m.

Nuo 1991 m. kviečiamas skaityti paskaitas, seminarus ir mokymus Maskvoje ir Novokuznecke (Rusija), skirtus specialistams, manualinės terapijos ir taikomosios kineziologijos profesionalams. 1993 m.  J.P. Shafer suteiktas asistuojančiojo profesoriaus laipsnis Novokuznecko podiplominių medicinos studijų katedroje, 2004 m. – garbės profesoriaus vardas Socialinės medicinos ir reabilitacijos podiplominių studijų katedroje, Maskvoje.

1988 – 1995 m. J.P. Shafer ėjo ICAK-Europe prezidento, o 1992 – 1993 m. – Tarptautinės tarybos pirmininko pareigas. Yra trijų knygų bendraautoris, išleisti ir ilgametės J.P. Shafer pedagoginės praktikos bei paskaitų užrašai.

Labiausiai dr. J.P. Shafer žinomas ir vertinamas už originalias autorines diagnostikos ir gydymo technikas bei metodikas, jas praktikoje plačiai taiko įvairių šalių gydytojai ir fizioterapeutai. Tarp  J.P. Shafer mokinių –  ir prof. L.F.Vasiljeva (Rusija), Lietuvoje žinomi savo srities profesionalai gyd. E.Lakštauskas, gyd. A.Zacharovas, gyd. A.Pocius, gyd. D.Barkauskas, gyd. J.Karpovič.

Šiuo metu gydytojas J.P.Shafer dirba privačioje klinikoje, kuria ir tobulina naujas metodikas, profesionaliai konsultuoja bei veda seminarus Europoje ir kt. šalyse.

Išsamiau žr.: http://seminars-professionals.akdoc.com/shafer2015/

„Kaskart, prisimindamas savo taikomosios kineziologijos studijų bei praktikos pradžią, prisimenu ir mokytojus. Dabar jau supranti, kad mokytojų žinių, praktikos, bendravimo indėlis sudaro tavo paties praktikos pamatus. Ir nėra nieko geriau, kaip sužinoti, kad vienas jų, daktaras Joe Shafer, bus svečias tavo namuose – Lietuvoje. Supranti, kad paskui tokį mokytoją sektum į Rusiją, Latviją, Turkiją, Italiją – kur tik jis vyktų… Esu išklausęs per penkis šimtus valandų J.Shafer seminaruose, bet buvo gera vėl matyti ir girdėti mokytoją. Kitą tokį savo srities žinovą, praktiką ir pedagogą, kurio perteikiamas žinias iš karto galima taikyti praktikoje, labai sunku būtų rasti visame pasaulyje. “                                                                                                                                                                                                                           Gydytojas neurologas Almantas Pocius