Naujos tobulinimosi programos gydytojams ir kineziterapeutamsLR Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino septynias programas gydytojų ir kineziterapeutų profesinei kvalifikacijai kelti  taikomosios kineziologijos ir funkcinės medicinos srityje

 

LR Sveikatos apsaugos ministro 2013 m. gruodžio 20 d. įsakymu „Dėl sveikatos specialistų tobulinimo programų derinimo“ Nr. V-1233 į Tobulinimo programų sąvadą įtrauktos šios VšĮ Funkcinės medicinos mokymo ir gydymo centro parengtos programos:

 

  1. Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija I. Vertebralinė manualinė terapija su taikomosios kineziologijos pagrindais
  2. Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija II. Visceralinė ir kranio-sakralinė manualinė terapija su taikomosios kineziologijos pagrindais.
  3. Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija III. Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija klinikinėje praktikoje.
  4. Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija IV. Taikomosios kineziologijos taikymas įvairiose medicininės veiklos srityse.
  5. Taikomoji klinikinė kineziologija I. Miofascijinės grandinės ir artrologija.
  6. Taikomoji klinikinė kineziologija II. Vidaus organų kineziologija.
  7. Taikomoji klinikinė kineziologija III. Stuburo ir kaukolės kineziologija.

Temų santrauka
VšĮ Funkcinės medicinos mokymo ir gydymo centro informacija

 

Dokumento kopija