absolventų KONTAKTAI (sąrašas pildomas)


Egzaminus išlaikiusių specialistų KONTAKTAI (sąrašas pildomas):

Kineziterapeutė Greta Baronaitė. Klinika „Fiziomedika“, Smalininkų g. 2, Kaunas
tel. 8621 97089     el. p. greta.baronaite@gmail.com
Gali padėti, kai: ūmūs ir lėtiniai nugaros skausmai, idiopatinė skoliozė, judamojo aparato sutrikimai, sąnarių skausmai, reabilitacija po traumų, nėščiųjų kineziterapija, funkciniai raumenų ryšiai, jų disbalansas bei korekcija.
*

Masažuotojas Tomas Chveduk. „Quick retreat“ – Didžioji g. 40/2, Vilnius,
„Veido ir kūno priežiūros kabinetas“ – Trakų g. 8, Elektrėnai
tel. 8631 27668; el. p. tomimantas@gmail.com
Gydomasis masažas naudojant taikomosios kineziologijos elementus, manualinę terapiją. „29 metus domiuosi žmogumi, jo galimybėmis. Mėgstu sportą, knygas, mokslą.“

*

Kineziterapeutas Aivaras Dukauskas. „Šeimos kineziterapijos centras“ – Partizanų g. 22A, Kaunas

tel. 8643 60456  el. p. aivaras.duk@gmail.com

 (https://www.facebook.com/kineziterapijanamuose/  „Domiuosi holistine medicina, natūropatija, sveika gyvensena ir mityba, psichologija. Daugelį naujų metodų taikau sau, stengdamasis suprasti ir pajusti, kokių rezultatų galima tikėtis rekomenduojant įvairias strategijas pacientams.

*

Kineziterapeutė Kristina Filina. „Individualios kineziterapijos kabinetas“, P.Vileišio g. 12, Vilnius

Tel. 8 646 17063  el. p. kristina.filina@gmail.com
Atramos-judėjimo aparato, neurologinio pobūdžio negalavimų sprendimas ir prevencija, reabilitacija po traumų, operacijų, laikysenos korekcija, nugaros skausmo mažinimas, protingos treniruotės sveikatai.
*
Kineziterapeutas Justinas Jarulaitis; „Juma Therapy“, Daukanto g. 47, Šiauliai
 tel. 8681 45360; el. p. info@juma.lt
LSU magistrantas, dirba nuo 2017 metų. 
Kineziterapija, fizioterapija, gydomieji ir atpalaiduojamieji masažai, grupinės mankštos (stuburo stabilizavimo pratimai naudojant įvairias priemones), sportinė kineziterapija, smilkininio apatinio žandikaulio sąnario (TMJ) funkcinių sutrikimų gydymas.
*

Kineziterapeutė dr. Margarita Radžiūnienė. „Šeimos kineziterapijos centras“, VšĮ „Kineziterapijos akademija“ Partizanų g. 22A,   Kaunas.  tel. 8 617 77877, el.p. info@seimoskineziterapija.lt      www.seimoskineziterapija.lt

Dirbu su kūdikiais, vaikais ir moterimis kineziterapijos ir sveikatingumo srityse.

*

Kineziterapeutė Rasa Skrabutėnas. „Kūno terapijos klinika“ – Nemenčinės pl. 4c,  Vilnius

tel. 8612 08670;   el. p.  info@kuno-terapija.lt 

išsamiau – www.kuno-terapija.lt

*

Kineziterapeutas Paulius Šafranauskas. „Fiziomedika“, Smalininkų g. 2, Kaunas

tel.: 8 699 39736 ir 8670 52505; el. p. safranauskas@gmail.com

Pagalba patyrusiems traumas, sergantiems atramos-judėjimo aparato bei neurologinėmis ligomis, patiriantiems nugaros skausmus.

*

Vaikų kineziterapeutė dr. Laura Žalienė. „Vaiko sveikatos informacinis centras“ – Palangos g. 7a-3, Klaipėda

tel. 8 674 99009, el. p. info@vsic.lt;  išsamiau – www.vsic.lt

Daugiau kaip 15 metų klinikinės praktikos. Kineziterapija, konsultacijos dėl kūdikių ir vaikų motorinės raidos; konsultuojama ir nuotoliniu būdu.

*

Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos (TK) programų egzaminus 2014 – 2019 m. išlaikė: 

*

Egzaminus išlaikę I, II ir III kurso absolventai: 

Eduardas Lakštauskas 

Aleksejus Zacharovas 

dr. Brigita Zachovajevienė 

doc. dr. Pavelas Zachovajevas 

Brigita Paulienė 

Dalius Žostautas 

Aušra Kažemikaitienė 

Ingrida Zlatkienė 

Šarūnas Zlatkus 

Radvilė Griškevičiūtė 

Greta Baronaitė 

Aistė Daugėlaitė 

Kristina Filina 

Erika Jasinauskaitė 

Vytautas Mikalajūnas 

Remigijus Milevičius 

Rasa Skrabutėnas 

*

2014 m. „Taikomosios kineziologijos pagrindai“ programų egzaminus išlaikė:

  1. doc. dr. Pavelas Zachovajevas
  2. dr. Brigita Zahovajevienė
  3. Brigita Paulienė
  4. Vijolė Česnulevičienė
  5. Darius Grečna

 2015 m. programų egzaminus išlaikė

 Programa „Taikomoji klinikinė kineziologija. I. Miofascijinės grandinės ir artrologija“ FMMGC-005:

  1. Aušra Bačianskienė
  2. Karolina Krapavickaitė
  3. Rasa Skrabutėnas
  4. Irma Girskienė
  5. Laura Rankauskaitė
  6. Kristina Filina
  7. Remigijus Milevičius
  8. Vytautas Mikalajūnas
  9. Aistė Daugėlaitė
  10. Gytis Šakickas
  11. Vladimir Elman

 

Programa „Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija I. Vertebralinė manualinė terapija su taikomosios kineziologijos pagrindais“. FMMGC-001:

  1. Aida Barzdžiuvienė
  2. Vida Danilienė
  3. Radvilė Griškevičiūtė
  4. Aušra Kažemikaitienė
  5. Violeta Valinskienė
  6. Ingrida Zlatkienė
  7. Šarūnas Zlatkus
  8. Dalius Žostautas
  9. Žygimantas Mačys
  10. Tamara Prochorova

 

2016 m. programų egzaminus išlaikė

Programa „Taikomoji klinikinė kineziologija. I. Miofascijinės grandinės ir artrologija“ FMMGC-005:

  1. Regina Nakrušienė
  2. Jolanta Bedalienė
  3. Martynas Rugienius
  4. Jorūnė Banionytė
  5. Julija Gnedaš
  6. Pavel Stanul
  7. Laurynas Pocius
  8. Gediminas Matekonis
  9. Loana Speičienė
  10. Laura Straubergaitė
  11. Viktorija Jušinskaitė
  12. Ąžuolas Danielius
  13. Vaidas Toločka
  14. Ana Dmitrenko

 

Programa Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija II. Visceralinė ir kranio-sakralinė manualinė terapija su taikomosios kineziologijos pagrindais“ FMMGC-002:

  1. Aida Barzdžiuvienė
  2. Radvilė Griškevičiūtė
  3. Aušra Kažemikaitienė
  4. Ingrida Zlatkienė
  5. Dalius Žostautas
  6. Violeta Valinskienė
  7. Šarūnas Zlatkus
  8. Žygimantas Mačys

 

Programa „Taikomoji klinikinė kineziologija II. Vidaus organų kineziologija“ FMMGC-006:

  1. Aušra Bačianskienė
  2. Irma Girskienė
  3. Erika Jasinauskaitė
  4. Giedra Bušmanienė
  5. Imantas Politika
  6. Greta Baronaitė
  7. Aistė Daugėlaitė
  8. Karolina Krapavickaitė
  9. Vytautas Mikalajūnas
  10. Remigijus Milevičius
  11. Rasa Skrabutėnas
  12. Gytis Šakickas
  13. Vijolė Česnulevičienė
  14. Kristina Filina

 

 2018 m. programų egzaminus išlaikė

 Programa „Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija III. Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija klinikinėje praktikoje“ FMMGC-003:

  1. Radvilė Griškevičiūtė
  2. Aušra Kažemikaitienė
  3. Ingrida Zlatkienė
  4. Šarūnas Zlatkus
  5. Dalius Žostautas

 

Programa „Taikomoji klinikinė kineziologija III. Stuburo ir kaukolės kineziologija FMMGC-007:

  1. Greta Baronaitė
  2. Aistė Daugėlaitė
  3. Kristina Filina
  4. Erika Jasinauskaitė
  5. Vytautas Mikalajūnas
  6. Remigijus Milevičius
  7. Rasa Skrabutėnas

 

Programa „Taikomoji klinikinė kineziologija II. Vidaus organų kineziologija“ FMMGC-006:

  1. Jorūnė Banionytė
  2. Jolanta Bedalienė
  3. Julija Gnedaš
  4. dr. Laura Žalienė
  5. Pavel Stanul

 

Programa „Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija I. Vertebralinė manualinė terapija su taikomosios kineziologijos pagrindais“ FMMGC-001:

  1. Sigita Samušienė
  2. Karolina Stasiukynaitė
  3. Renata Bogdzevič-Gžibovska
  4. Jurgita Stankevičienė

 

Programa „Taikomoji klinikinė kineziologija. I. Miofascijinės grandinės ir artrologija“ FMMGC-005:

  1. Paulius Uknevičius
  2. Paulius Šafranauskas
  3. Aivaras Dukauskas
  4. Dovilė Žvirgždaitė
  5. Auksė Dailidėnienė

 

 2019 m. programų egzaminus išlaikė

Programa „Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija II. Visceralinė manualinė terapija su taikomosios kineziologijos pagrindais“ FMMGC-002:

  1. Sigita Samušienė
  2. Renata Bogdzevič-Gžibovska
  3. Karolina Stasiukynaitė
  4. Jurgita Stankevičienė

Programa „Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija II. Vidaus organų kineziologija“ FMMGC-005:

  1. Aivaras Dukauskas
  2. Paulius Šafranauskas
  3. Dovilė Kulbeckienė
  4. Auksė Dailidėnienė

 

Programa „Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija I. Miofascijinės grandies, griaučių-raumenų ir nervų sistemos manualinė terapija“. FMMGC-001:

  1. Miglė Baranauskaitė
  2. Juntautė Bytautienė
  3. Jurgita Gasperaitienė
  4. Aušra Vitkienė
  5. Jolanta Versekienė

 

Programa Taikomoji klinikinė kineziologija I. Miofascijinės grandys ir artrologija“ FMMGC-004:

  1. Justinas Jarulaitis
  2. Edmundas Makaravičius
  3. dr. Margarita Radžiūnienė
  4. Ilona Rimkienė
  5. Mantas Raškauskas
  6. dr. Viktorija Kaktienė
  7. Tomas Chveduk
  8. Gintarė Vaitkuvienė