Gydytojų ir kineziterapeutų profesinės kvalifikacijos tobulinimo programos


Gydytojų ir kineziterapeutų profesinio tobulinimo taikomosios kineziologijos srities bei funkcinės medicinos srities programos, patvirtintos sveikatos apsaugos ministro 2013 m. gruodžio 20 d. įsakymu Nr. V-1233:

Profesinės kvalifikacijos tobulinimo programos kineziterapeutams ir gydytojams

LR Sveikatos apsaugos ministro 2013 m. gruodžio 20 d. įsakymu „Dėl sveikatos specialistų tobulinimo programų derinimo“ Nr. V-1233 į Tobulinimo programų sąvadą įtrauktos šios VšĮ „Funkcinės medicinos mokymo ir gydymo centras“  parengtos programos:

  1. Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija I. Vertebralinė manualinė terapija su taikomosios kineziologijos pagrindais.
  2. Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija II. Visceralinė ir kranio-sakralinė manualinė terapija su taikomosios kineziologijos pagrindais.
  3. Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija III. Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija klinikinėje praktikoje.
  4. Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija IV. Taikomoisos kineziologijos taikymas įvairiose medicininės veiklos srityse.
  5. Taikomoji klinikinė kineziologija I. Miofascijinės grandinės ir artrologija.
  6. Taikomoji klinikinė kineziologija II. Vidaus organų kineziologija.
  7. Taikomoji klinikinė kineziologija III. Stuburo ir kaukolės kineziologija.

(1, 2, 3 ir 4 programos skirtos gydytojams, 5, 6 ir 7 – kineziterapeutams.)

Išsamiau prašom žiūrėti:

Apie mus/Teisinė informacija